DETAIL spoje: 540276 / 17

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16923 13 0 km Křižany ,,žel.st. LI 0309 20:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 18 2 km Křižany ,,pošta (stanoviště 1) LI 0309 20:10 20:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 19 2 km Křižany ,,ObÚ (stanoviště 3) LI 0309 20:11 20:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 20 3 km Křižany ,,u Krkavčích skal LI 0309 20:13 20:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 21 4 km Křižany ,,cihelna LI 0309 20:14 20:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 22 5 km Křižany ,Žibřidice ,u jezu LI 0310 20:15 20:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 23 6 km Křižany ,Žibřidice ,škola LI 0310 20:17 20:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 24 7 km Křižany ,Žibřidice ,křiž. LI 0310 20:19 20:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7383 32 9 km Dubnice ,,křiž. CL 0306 20:22 20:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7387 33 10 km Dubnice ,,rest. CL 0306 20:23 20:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7386 34 11 km Dubnice ,,prodejna CL 0306 20:24 20:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7382 35 12 km Dubnice ,,kovárna CL 0306 20:25 20:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7384 36 12 km Dubnice ,,na kraji CL 0306 20:26 20:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 37 14 km Stráž p.Ralskem ,,aut.st. CL 2102 20:29 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- nejede 31.12.2021