DETAIL spoje: 540276 / 2

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16919 19 0 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25211 10 1 km Osečná,Druzcov,Dvůr LI 0411  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25212 9 2 km Osečná,Druzcov,obec LI 0411  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12703 8 4 km Janův Důl,,rozc. (stanoviště 4) LI 0411  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 5 km Osečná,,kostel (stanoviště 3) LI 0411  4:59  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25215 6 8 km Osečná,Kotel, LI 0411  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4957 5 10 km Český Dub,Smržov, LI 0401  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4952 4 12 km Český Dub,Kněžičky,ves LI 0401  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 12 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 13 km Český Dub,,host. LI 0401  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 14 km Český Dub,,nám. LI 0401  5:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,