DETAIL spoje: 540276 / 3

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 0 km Český Dub ,,nám. LI 0401  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 0 km Český Dub ,,host. LI 0401  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 1 km Český Dub ,Kněžičky ,rozc.0.5 LI 0401  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4952 4 2 km Český Dub ,Kněžičky ,ves LI 0401  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4957 5 4 km Český Dub ,Smržov , LI 0401  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25215 6 6 km Osečná ,Kotel , LI 0411  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 8 km Osečná ,,kostel (stanoviště 2) LI 0411  5:44  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12703 8 10 km Janův Důl ,,rozc. (stanoviště 3) LI 0411  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25212 9 12 km Osečná ,Druzcov ,obec LI 0411  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25211 10 12 km Osečná ,Druzcov ,Dvůr LI 0411  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 20 14 km Křižany ,,ObÚ (stanoviště 3) LI 0309  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 21 15 km Křižany ,,u Krkavčích skal LI 0309  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 22 16 km Křižany ,,cihelna LI 0309  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 23 17 km Křižany ,Žibřidice ,u jezu LI 0310  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 24 18 km Křižany ,Žibřidice ,škola LI 0310  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 25 19 km Křižany ,Žibřidice ,křiž. LI 0310  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7383 33 21 km Dubnice ,,křiž. CL 0306  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7387 34 22 km Dubnice ,,rest. CL 0306  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7386 35 23 km Dubnice ,,prodejna CL 0306  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7382 36 24 km Dubnice ,,kovárna CL 0306  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7384 37 24 km Dubnice ,,na kraji CL 0306  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33405 38 26 km Stráž p.Ralskem ,,aut.st. CL 2102  6:15 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech