DETAIL spoje: 540276 / 4

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16925 23 0 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 22 1 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310  5:35  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 21 2 km Křižany,,cihelna LI 0309  5:37  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 20 3 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309  5:38  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 19 4 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309  5:40  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 18 4 km Křižany,,pošta (stanoviště 2) LI 0309  5:41  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 17 5 km Křižany,,pila LI 0309  5:43  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16918 16 6 km Křižany,,hor.ves LI 0309  5:46  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 15 7 km Křižany,,pila LI 0309  5:48  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 14 8 km Křižany,,pošta (stanoviště 3) LI 0309  5:50  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16923 13 9 km Křižany,,žel.st. LI 0309  5:53  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 12 11 km Křižany,,pošta (stanoviště 1) LI 0309  5:55  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 11 11 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 2) LI 0309  5:56  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25211 10 12 km Osečná,Druzcov,Dvůr LI 0411  5:58  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25212 9 13 km Osečná,Druzcov,obec LI 0411  5:59  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12703 8 15 km Janův Důl,,rozc. (stanoviště 4) LI 0411  6:02  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 17 km Osečná,,kostel (stanoviště 3) LI 0411  6:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,