DETAIL spoje: 540276 / 4

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16925 24 0 km Křižany ,Žibřidice ,škola LI 0310  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 23 1 km Křižany ,Žibřidice ,u jezu LI 0310  5:35  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 22 2 km Křižany ,,cihelna LI 0309  5:37  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 21 3 km Křižany ,,u Krkavčích skal LI 0309  5:38  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 20 4 km Křižany ,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309  5:40  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 19 4 km Křižany ,,pošta (stanoviště 2) LI 0309  5:41  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 17 5 km Křižany ,,pila LI 0309  5:43  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16918 16 6 km Křižany ,,hor.ves LI 0309  5:46  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 15 7 km Křižany ,,pila LI 0309  5:48  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 14 8 km Křižany ,,pošta (stanoviště 3) LI 0309  5:50  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16923 13 10 km Křižany ,,žel.st. LI 0309  5:53  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 12 12 km Křižany ,,pošta (stanoviště 1) LI 0309  5:55  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 11 12 km Křižany ,,ObÚ (stanoviště 2) LI 0309  5:56  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25211 10 13 km Osečná ,Druzcov ,Dvůr LI 0411  5:58  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25212 9 14 km Osečná ,Druzcov ,obec LI 0411  5:59  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12703 8 16 km Janův Důl ,,rozc. (stanoviště 4) LI 0411  6:02  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 18 km Osečná ,,kostel (stanoviště 3) LI 0411  6:05 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech