DETAIL spoje: 540276 / 5

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16923 14 0 km Křižany,,žel.st. LI 0309  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 19 2 km Křižany,,pošta (stanoviště 1) LI 0309  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 20 2 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 3) LI 0309  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 21 3 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 22 4 km Křižany,,cihelna LI 0309  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 23 5 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 24 6 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 25 7 km Křižany,Žibřidice,křiž. LI 0310  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 26 8 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41773 27 11 km Zdislava,,u lomu LI 0311  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41772 28 12 km Zdislava,,kostel LI 0311  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53709 29 13 km Zdislava,,žel.zast. LI 0311  7:17 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,