DETAIL spoje: 540276 / 5

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16918 16 0 km Křižany ,,hor.ves LI 0309  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 17 1 km Křižany ,,pila LI 0309  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16923 18 3 km Křižany ,,žel.st. LI 0309  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 19 5 km Křižany ,,pošta (stanoviště 1) LI 0309  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 20 6 km Křižany ,,ObÚ (stanoviště 3) LI 0309  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 21 7 km Křižany ,,u Krkavčích skal LI 0309  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 22 8 km Křižany ,,cihelna LI 0309  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 23 9 km Křižany ,Žibřidice ,u jezu LI 0310  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 24 10 km Křižany ,Žibřidice ,škola LI 0310  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 25 11 km Křižany ,Žibřidice ,křiž. LI 0310  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 26 12 km Křižany ,Žibřidice ,škola LI 0310  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41773 27 15 km Zdislava ,,u lomu LI 0311  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41772 28 16 km Zdislava ,,kostel LI 0311  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53709 29 17 km Zdislava ,,žel.zast. LI 0311  7:22 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech