DETAIL spoje: 540276 / 50

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16925 31 0 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 22 1 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310 12:02 12:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 21 2 km Křižany,,cihelna LI 0309 12:04 12:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 20 3 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309 12:06 12:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 19 4 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309 12:08 12:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 18 4 km Křižany,,pošta (stanoviště 2) LI 0309 12:09 12:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 17 5 km Křižany,,pila LI 0309 12:11 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16918 16 6 km Křižany,,hor.ves LI 0309 12:13 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 15 7 km Křižany,,pila LI 0309 12:15 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 14 8 km Křižany,,pošta (stanoviště 3) LI 0309 12:17 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16923 13 10 km Křižany,,žel.st. LI 0309 12:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020