DETAIL spoje: 540276 / 51

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 0 km Český Dub ,,nám. LI 0401 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 0 km Český Dub ,,host. LI 0401 14:56 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 1 km Český Dub ,Kněžičky ,rozc.0.5 LI 0401 14:58 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4952 4 2 km Český Dub ,Kněžičky ,ves LI 0401 14:59 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4957 5 4 km Český Dub ,Smržov , LI 0401 15:03 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25215 6 6 km Osečná ,Kotel , LI 0411 15:06 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 8 km Osečná ,,kostel (stanoviště 2) LI 0411 15:09 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12703 8 10 km Janův Důl ,,rozc. (stanoviště 3) LI 0411 15:12 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25212 9 12 km Osečná ,Druzcov ,obec LI 0411 15:15 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25211 10 12 km Osečná ,Druzcov ,Dvůr LI 0411 15:16 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 11 14 km Křižany ,,ObÚ (stanoviště 1) LI 0309 15:19 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 12 15 km Křižany ,,pošta (stanoviště 2) LI 0309 15:20 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16923 13 16 km Křižany ,,žel.st. LI 0309 15:22 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 18 18 km Křižany ,,pošta (stanoviště 1) LI 0309 15:32 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 19 18 km Křižany ,,ObÚ (stanoviště 3) LI 0309 15:33 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 20 19 km Křižany ,,u Krkavčích skal LI 0309 15:35 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 21 20 km Křižany ,,cihelna LI 0309 15:37 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 22 21 km Křižany ,Žibřidice ,u jezu LI 0310 15:38 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 23 22 km Křižany ,Žibřidice ,škola LI 0310 15:40 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 24 23 km Křižany ,Žibřidice ,křiž. LI 0310 15:42 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 25 24 km Křižany ,Žibřidice ,škola LI 0310 15:45 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41773 26 27 km Zdislava ,,u lomu LI 0311 15:49 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41772 27 28 km Zdislava ,,kostel LI 0311 15:50 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53709 28 29 km Zdislava ,,žel.zast. LI 0311 15:53 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41772 29 30 km Zdislava ,,kostel LI 0311 15:55 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41773 30 31 km Zdislava ,,u lomu LI 0311 15:56 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 31 33 km Křižany ,Žibřidice ,škola LI 0310 16:00 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- jede od 23.12.2021 do 31.12.2021, 4.2.2022, od 14.2.2022 do 18.2.2022, 14.4.2022, od 1.7.2022 do 31.8.2022, od 26.10.2022 do 27.10.2022