DETAIL spoje: 540276 / 52

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16923 13 0 km Křižany,,žel.st. LI 0309 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 12 2 km Křižany,,pošta (stanoviště 1) LI 0309 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 11 2 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 2) LI 0309 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25211 10 3 km Osečná,Druzcov,Dvůr LI 0411 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25212 9 4 km Osečná,Druzcov,obec LI 0411 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12703 8 6 km Janův Důl,,rozc. (stanoviště 4) LI 0411 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 8 km Osečná,,kostel (stanoviště 3) LI 0411 13:53 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25215 6 10 km Osečná,Kotel, LI 0411 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4957 5 12 km Český Dub,Smržov, LI 0401 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4952 4 14 km Český Dub,Kněžičky,ves LI 0401 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 15 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 16 km Český Dub,,host. LI 0401 14:07 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021