DETAIL spoje: 540276 / 52

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16923 13 0 km Křižany ,,žel.st. LI 0309 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 12 2 km Křižany ,,pošta (stanoviště 1) LI 0309 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 11 2 km Křižany ,,ObÚ (stanoviště 2) LI 0309 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25211 10 3 km Osečná ,Druzcov ,Dvůr LI 0411 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25212 9 4 km Osečná ,Druzcov ,obec LI 0411 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12703 8 6 km Janův Důl ,,rozc. (stanoviště 4) LI 0411 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 8 km Osečná ,,kostel (stanoviště 3) LI 0411 13:53 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25215 6 10 km Osečná ,Kotel , LI 0411 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4957 5 12 km Český Dub ,Smržov , LI 0401 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4952 4 14 km Český Dub ,Kněžičky ,ves LI 0401 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 15 km Český Dub ,Kněžičky ,rozc.0.5 LI 0401 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 16 km Český Dub ,,host. LI 0401 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 16 km Český Dub ,,nám. LI 0401 14:09 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- jede od 23.12.2021 do 31.12.2021, 4.2.2022, od 14.2.2022 do 18.2.2022, 14.4.2022, od 1.7.2022 do 31.8.2022, od 26.10.2022 do 27.10.2022