DETAIL spoje: 540276 / 53

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 0 km Český Dub,,nám. LI 0401  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 0 km Český Dub,,host. LI 0401  8:31  8:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 1 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401  8:33  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4952 4 2 km Český Dub,Kněžičky,ves LI 0401  8:34  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4957 5 4 km Český Dub,Smržov, LI 0401  8:38  8:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25215 6 6 km Osečná,Kotel, LI 0411  8:41  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 8 km Osečná,,kostel (stanoviště 2) LI 0411  8:44  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12703 8 10 km Janův Důl,,rozc. (stanoviště 3) LI 0411  8:47  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25212 9 12 km Osečná,Druzcov,obec LI 0411  8:50  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25211 10 12 km Osečná,Druzcov,Dvůr LI 0411  8:51  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 19 14 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 3) LI 0309  8:54  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 20 15 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309  8:55  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 21 16 km Křižany,,cihelna LI 0309  8:57  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 22 17 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310  8:58  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 23 18 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310  9:00  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 24 19 km Křižany,Žibřidice,křiž. LI 0310  9:02  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 25 20 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310  9:04 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021