DETAIL spoje: 540276 / 53

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 0 km Český Dub ,,nám. LI 0401  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 0 km Český Dub ,,host. LI 0401  8:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 1 km Český Dub ,Kněžičky ,rozc.0.5 LI 0401  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4952 4 2 km Český Dub ,Kněžičky ,ves LI 0401  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4957 5 4 km Český Dub ,Smržov , LI 0401  8:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25215 6 6 km Osečná ,Kotel , LI 0411  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 8 km Osečná ,,kostel (stanoviště 2) LI 0411  8:44  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12703 8 10 km Janův Důl ,,rozc. (stanoviště 3) LI 0411  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25212 9 12 km Osečná ,Druzcov ,obec LI 0411  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25211 10 12 km Osečná ,Druzcov ,Dvůr LI 0411  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 11 14 km Křižany ,,ObÚ (stanoviště 1) LI 0309  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 12 15 km Křižany ,,pošta (stanoviště 2) LI 0309  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16920 15 16 km Křižany ,,pila LI 0309  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16918 16 17 km Křižany ,,hor.ves LI 0309  8:59 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- jede od 23.12.2021 do 31.12.2021, 4.2.2022, od 14.2.2022 do 18.2.2022, 14.4.2022, od 1.7.2022 do 31.8.2022, od 26.10.2022 do 27.10.2022