DETAIL spoje: 540276 / 6

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33405 37 0 km Stráž p.Ralskem ,,aut.st. (stanoviště 2B) CL 2102  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7384 36 2 km Dubnice ,,na kraji CL 0306  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7382 35 2 km Dubnice ,,kovárna CL 0306  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7386 34 3 km Dubnice ,,prodejna CL 0306  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7387 33 4 km Dubnice ,,rest. CL 0306  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7383 32 5 km Dubnice ,,křiž. CL 0306  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 24 8 km Křižany ,Žibřidice ,křiž. LI 0310  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 23 9 km Křižany ,Žibřidice ,škola LI 0310  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 22 10 km Křižany ,Žibřidice ,u jezu LI 0310  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 21 11 km Křižany ,,cihelna LI 0309  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 20 12 km Křižany ,,u Krkavčích skal LI 0309  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 19 12 km Křižany ,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 18 13 km Křižany ,,pošta (stanoviště 2) LI 0309  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16923 13 14 km Křižany ,,žel.st. LI 0309  6:55 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech