DETAIL spoje: 540276 / 7

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 0 km Český Dub ,,nám. LI 0401 10:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 0 km Český Dub ,,host. LI 0401 10:56 10:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 1 km Český Dub ,Kněžičky ,rozc.0.5 LI 0401 10:58 10:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4952 4 2 km Český Dub ,Kněžičky ,ves LI 0401 10:59 10:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4957 5 4 km Český Dub ,Smržov , LI 0401 11:03 11:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25215 6 6 km Osečná ,Kotel , LI 0411 11:06 11:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 8 km Osečná ,,kostel (stanoviště 2) LI 0411 11:09 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12703 8 10 km Janův Důl ,,rozc. (stanoviště 3) LI 0411 11:12 11:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25212 9 12 km Osečná ,Druzcov ,obec LI 0411 11:15 11:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25211 10 12 km Osečná ,Druzcov ,Dvůr LI 0411 11:16 11:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 11 14 km Křižany ,,ObÚ (stanoviště 1) LI 0309 11:19 11:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 12 15 km Křižany ,,pošta (stanoviště 2) LI 0309 11:20 11:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16923 13 16 km Křižany ,,žel.st. LI 0309 11:22 11:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16921 18 18 km Křižany ,,pošta (stanoviště 1) LI 0309 11:32 11:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 19 18 km Křižany ,,ObÚ (stanoviště 3) LI 0309 11:33 11:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 20 19 km Křižany ,,u Krkavčích skal LI 0309 11:35 11:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 21 20 km Křižany ,,cihelna LI 0309 11:37 11:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 22 21 km Křižany ,Žibřidice ,u jezu LI 0310 11:38 11:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 23 22 km Křižany ,Žibřidice ,škola LI 0310 11:40 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16924 24 23 km Křižany ,Žibřidice ,křiž. LI 0310 11:42 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 25 24 km Křižany ,Žibřidice ,škola LI 0310 11:45 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech