DETAIL spoje: 540276 / 8

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 16925 31 0 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41773 30 2 km Zdislava,,u lomu LI 0311  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41772 29 3 km Zdislava,,kostel LI 0311  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53709 28 4 km Zdislava,,žel.zast. LI 0311  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41772 27 5 km Zdislava,,kostel LI 0311  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41773 26 6 km Zdislava,,u lomu LI 0311  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 23 9 km Křižany,Žibřidice,škola LI 0310  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 22 10 km Křižany,Žibřidice,u jezu LI 0310  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 21 11 km Křižany,,cihelna LI 0309  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 20 11 km Křižany,,u Krkavčích skal LI 0309  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 19 12 km Křižany,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25211 10 14 km Osečná,Druzcov,Dvůr LI 0411  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25212 9 15 km Osečná,Druzcov,obec LI 0411  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12703 8 17 km Janův Důl,,rozc. (stanoviště 4) LI 0411  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 19 km Osečná,,kostel (stanoviště 2) LI 0411  7:51  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25215 6 21 km Osečná,Kotel, LI 0411  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4957 5 23 km Český Dub,Smržov, LI 0401  8:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4952 4 25 km Český Dub,Kněžičky,ves LI 0401  8:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 26 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 27 km Český Dub,,host. LI 0401  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 27 km Český Dub,,nám. LI 0401  8:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,