DETAIL spoje: 540276 / 8

Základní informace:

Linka: 540276IDOS
Název: Český Dub-Osečná-Křižany-Žibřidice-Zdislava-Stráž p.Ralskem
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53709 28 0 km Zdislava ,,žel.zast. LI 0311  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41772 27 1 km Zdislava ,,kostel LI 0311  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41773 26 2 km Zdislava ,,u lomu LI 0311  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16925 23 5 km Křižany ,Žibřidice ,škola LI 0310  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16926 22 6 km Křižany ,Žibřidice ,u jezu LI 0310  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16917 21 7 km Křižany ,,cihelna LI 0309  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16922 20 7 km Křižany ,,u Krkavčích skal LI 0309  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16919 19 8 km Křižany ,,ObÚ (stanoviště 4) LI 0309  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25211 10 10 km Osečná ,Druzcov ,Dvůr LI 0411  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25212 9 11 km Osečná ,Druzcov ,obec LI 0411  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12703 8 13 km Janův Důl ,,rozc. (stanoviště 4) LI 0411  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25209 7 16 km Osečná ,,kostel (stanoviště 3) LI 0411  7:51 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- nejede od 23.12.2021 do 31.12.2021, 4.2.2022, od 14.2.2022 do 18.2.2022, 14.4.2022, od 1.7.2022 do 31.8.2022, od 26.10.2022 do 27.10.2022