DETAIL spoje: 540340 / 102

Základní informace:

Linka: 540340IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Turnov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 37 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 3001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 33 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57660 31 2 km Turnov,,U Benešů SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 30 3 km Ohrazenice,,u výkupny SM 3001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24530 29 4 km Ohrazenice,,náves SM 3001  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24531 28 4 km Ohrazenice,,pod hřbitovem SM 3001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66329 27 7 km Paceřice,,obec LI  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 24 8 km Paceřice,Husa,hl.sil. (stanoviště 1) LI 3029  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25757 23 8 km Paceřice,,Rohanka LI 3029  7:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42495 22 9 km Žďárek,Hvězda, LI 3013  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42496 21 10 km Žďárek,,obec LI 3013  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9071 20 12 km Hodkovice n.Mohelkou,Jílové, LI 1020  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 19 14 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 18 15 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 17 16 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020  7:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 16 19 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 15 21 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011  8:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 11 22 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 10 23 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011  8:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 9 24 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 8 26 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 27 km Liberec,,Kamenická LI 0001  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 27 km Liberec,Rochlice, LI 0001  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 28 km Liberec,,Mostecká LI 0001  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 28 km Liberec,,Čechova LI 0001  8:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 29 km Liberec,,Košická LI 0001  8:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 30 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  8:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 2.4.2021, 28.10.2021
nejede 26.12.2020