DETAIL spoje: 540340 / 108

Základní informace:

Linka: 540340IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Turnov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 33 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001 19:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57660 31 1 km Turnov,,U Benešů SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 30 2 km Ohrazenice,,u výkupny SM 3001 19:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 25 5 km Paceřice,, (stanoviště 1) LI 3029 19:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 24 5 km Paceřice,Husa,hl.sil. (stanoviště 1) LI 3029 19:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25757 23 6 km Paceřice,,Rohanka LI 3029 19:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42495 22 7 km Žďárek,Hvězda, LI 3013 19:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42496 21 8 km Žďárek,,obec LI 3013 19:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9071 20 10 km Hodkovice n.Mohelkou,Jílové, LI 1020 19:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 19 12 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 19:47 19:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 18 13 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 19:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 17 14 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020 19:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 16 15 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020 19:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 15 17 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011 20:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 11 20 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 20:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 10 21 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 20:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 9 22 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 20:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 8 23 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 20:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 24 km Liberec,,Kamenická LI 0001 20:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 25 km Liberec,Rochlice, LI 0001 20:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 25 km Liberec,,Mostecká LI 0001 20:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 26 km Liberec,,Čechova LI 0001 20:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 27 km Liberec,,Košická LI 0001 20:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 28 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 20:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede 24.12.2020, 2.4.2021, 1.5.2021, 8.5.2021, 28.10.2021