DETAIL spoje: 540340 / 11

Základní informace:

Linka: 540340IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Turnov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 13) LI 0001 11:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 1 km Liberec,,Košická LI 0001 11:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 11:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 5 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 11:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 6 4 km Liberec,,Kamenická LI 0001 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 7 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 8 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 9 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 11:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 14 10 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 15 12 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020 11:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 16 14 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020 11:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 16 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 17 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 12:02 12:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9071 19 19 km Hodkovice n.Mohelkou,Jílové, LI 1020 12:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42496 20 21 km Žďárek,,obec LI 3013 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42495 21 22 km Žďárek,Hvězda, LI 3013 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25757 22 23 km Paceřice,,Rohanka LI 3029 12:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 23 23 km Paceřice,Husa,hl.sil. LI 3029 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 24 24 km Paceřice,, LI 3029 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58662 28 27 km Ohrazenice,,prům.zóna SM 3001 12:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 29 30 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001 12:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,