DETAIL spoje: 540340 / 17

Základní informace:

Linka: 540340IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Turnov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 13) LI 0001 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 1 km Liberec,,Košická LI 0001 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 3 km Liberec,,Mostecká LI 0001 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 4 km Liberec,,Kamenická LI 0001 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 8 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 9 7 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 10 8 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 11 9 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 15 10 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 16 12 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 17 14 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 18 16 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 19 17 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 16:02 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9071 20 19 km Hodkovice n.Mohelkou,Jílové, LI 1020 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42496 21 21 km Žďárek,,obec LI 3013 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42495 22 22 km Žďárek,Hvězda, LI 3013 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25757 23 23 km Paceřice,,Rohanka LI 3029 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 24 23 km Paceřice,Husa,hl.sil. (stanoviště 2) LI 3029 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 25 24 km Paceřice,, (stanoviště 2) LI 3029 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 30 28 km Ohrazenice,,u výkupny SM 3001 16:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57660 31 29 km Turnov,,U Benešů SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 33 29 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001 16:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,