DETAIL spoje: 540340 / 2

Základní informace:

Linka: 540340IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Turnov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 25760 25 0 km Paceřice,Husa, LI 3029  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 23 1 km Paceřice,Husa,hl.sil. LI 3029  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25757 22 1 km Paceřice,,Rohanka LI 3029  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42495 21 2 km Žďárek,Hvězda, LI 3013  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42496 20 3 km Žďárek,,obec LI 3013  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9071 19 5 km Hodkovice n.Mohelkou,Jílové, LI 1020  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 7 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  5:08  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 8 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 16 9 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 15 11 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 14 14 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 15 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 16 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 17 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 18 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 6 19 km Liberec,,Kamenická LI 0001  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 5 20 km Liberec,Rochlice, LI 0001  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 21 km Liberec,,Čechova LI 0001  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 22 km Liberec,,Košická LI 0001  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 2 23 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště B) LI 0001  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 25 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  5:44 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,