DETAIL spoje: 540340 / 24

Základní informace:

Linka: 540340IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Turnov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 29 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001 18:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58662 28 2 km Ohrazenice,,prům.zóna SM 3001 18:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 24 5 km Paceřice,, LI 3029 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 23 5 km Paceřice,Husa,hl.sil. LI 3029 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25757 22 6 km Paceřice,,Rohanka LI 3029 18:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42495 21 7 km Žďárek,Hvězda, LI 3013 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42496 20 8 km Žďárek,,obec LI 3013 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9071 19 10 km Hodkovice n.Mohelkou,Jílové, LI 1020 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 12 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 18:52 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 13 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 16 14 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 15 15 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 14 17 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 20 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 19:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 21 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 22 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 19:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 23 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 19:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 6 24 km Liberec,,Kamenická LI 0001 19:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 5 25 km Liberec,Rochlice, LI 0001 19:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 26 km Liberec,,Čechova LI 0001 19:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 27 km Liberec,,Košická LI 0001 19:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 28 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 19:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,