DETAIL spoje: 540340 / 25

Základní informace:

Linka: 540340IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Turnov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 13) LI 0001 20:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 2 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 20:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 3 km Liberec,,Košická LI 0001 20:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 4 km Liberec,,Čechova LI 0001 20:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 5 5 km Liberec,Rochlice, LI 0001 20:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 6 6 km Liberec,,Kamenická LI 0001 20:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 7 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 20:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 9 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 20:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 10 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 20:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 11 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 20:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 14 12 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011 20:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 15 14 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020 20:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 16 16 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020 20:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 18 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020 20:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 18 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 20:52 20:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9071 19 20 km Hodkovice n.Mohelkou,Jílové, LI 1020 20:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42496 20 22 km Žďárek,,obec LI 3013 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42495 21 23 km Žďárek,Hvězda, LI 3013 21:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25757 22 24 km Paceřice,,Rohanka LI 3029 21:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 23 25 km Paceřice,Husa,hl.sil. LI 3029 21:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 24 26 km Paceřice,, LI 3029 21:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58662 28 31 km Ohrazenice,,prům.zóna SM 3001 21:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 29 32 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001 21:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,