DETAIL spoje: 540340 / 26

Základní informace:

Linka: 540340IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Turnov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 29 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001 20:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57660 27 1 km Turnov,,U Benešů SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 26 2 km Ohrazenice,,u výkupny SM 3001 20:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 24 5 km Paceřice,, (stanoviště 1) LI 3029 20:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 23 5 km Paceřice,Husa,hl.sil. (stanoviště 1) LI 3029 20:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25757 22 6 km Paceřice,,Rohanka LI 3029 20:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42495 21 7 km Žďárek,Hvězda, LI 3013 20:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 12 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 20:47 20:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13026 12 17 km Jeřmanice,,křiž. LI 0011 20:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5933 11 18 km Dlouhý Most,,u pekárny LI 0011 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 19 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 20:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 20 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 20:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 21 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 22 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 6 23 km Liberec,,Kamenická LI 0001 21:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 5 24 km Liberec,Rochlice, LI 0001 21:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 25 km Liberec,,Čechova LI 0001 21:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 26 km Liberec,,Košická LI 0001 21:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 27 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 21:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019