DETAIL spoje: 540340 / 28

Základní informace:

Linka: 540340IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Turnov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 29 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001 22:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58662 28 2 km Ohrazenice,,prům.zóna SM 3001 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 24 5 km Paceřice,, (stanoviště 1) LI 3029 22:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 23 5 km Paceřice,Husa,hl.sil. (stanoviště 1) LI 3029 22:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25757 22 6 km Paceřice,,Rohanka LI 3029 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42495 21 7 km Žďárek,Hvězda, LI 3013 22:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 12 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13026 12 17 km Jeřmanice,,křiž. LI 0011 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5933 11 18 km Dlouhý Most,,u pekárny LI 0011 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 19 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 20 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011 22:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 21 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 22 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 6 23 km Liberec,,Kamenická LI 0001 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 5 24 km Liberec,Rochlice, LI 0001 22:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 25 km Liberec,,Čechova LI 0001 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 26 km Liberec,,Košická LI 0001 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 2 27 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště B) LI 0001 22:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 29 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001 22:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019