DETAIL spoje: 540340 / 4

Základní informace:

Linka: 540340IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Turnov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 34 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 3001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 30 1 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57660 28 2 km Turnov,,U Benešů SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 27 3 km Ohrazenice,,u výkupny SM 3001  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 25 6 km Paceřice,, (stanoviště 1) LI 3029  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 24 6 km Paceřice,Husa,hl.sil. (stanoviště 1) LI 3029  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25757 23 7 km Paceřice,,Rohanka LI 3029  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42495 22 8 km Žďárek,Hvězda, LI 3013  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42496 21 9 km Žďárek,,obec LI 3013  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9071 20 11 km Hodkovice n.Mohelkou,Jílové, LI 1020  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 19 13 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  5:52  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 18 14 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 17 15 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 16 16 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 15 18 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 11 21 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 10 22 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 9 23 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 8 24 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 25 km Liberec,,Kamenická LI 0001  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 26 km Liberec,Rochlice, LI 0001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 26 km Liberec,,Mostecká LI 0001  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 27 km Liberec,,Čechova LI 0001  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 28 km Liberec,,Košická LI 0001  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 29 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  6:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,