DETAIL spoje: 540340 / 5

Základní informace:

Linka: 540340IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Turnov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 13) LI 0001  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 2 km Liberec,,Košická LI 0001  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 2 km Liberec,,Čechova LI 0001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 3 km Liberec,,Mostecká LI 0001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 4 km Liberec,Rochlice, LI 0001  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 4 km Liberec,,Kamenická LI 0001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 8 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 9 7 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 10 8 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 11 9 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 15 10 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 16 12 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 17 14 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 18 16 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 19 16 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  6:59  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9071 20 19 km Hodkovice n.Mohelkou,Jílové, LI 1020  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42496 21 21 km Žďárek,,obec LI 3013  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42495 22 22 km Žďárek,Hvězda, LI 3013  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25757 23 22 km Paceřice,,Rohanka LI 3029  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66329 27 23 km Paceřice,,obec LI  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24531 28 27 km Ohrazenice,,pod hřbitovem SM 3001  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24530 29 27 km Ohrazenice,,náves SM 3001  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24533 30 27 km Ohrazenice,,u výkupny SM 3001  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57660 31 28 km Turnov,,U Benešů SM 3001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 33 29 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 37 30 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001  7:28 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,