DETAIL spoje: 540340 / 6

Základní informace:

Linka: 540340IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Turnov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 30 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58662 29 2 km Ohrazenice,,prům.zóna SM 3001  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 25 5 km Paceřice,, (stanoviště 1) LI 3029  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 24 5 km Paceřice,Husa,hl.sil. (stanoviště 1) LI 3029  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25757 23 6 km Paceřice,,Rohanka LI 3029  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42495 22 7 km Žďárek,Hvězda, LI 3013  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42496 21 8 km Žďárek,,obec LI 3013  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9071 20 10 km Hodkovice n.Mohelkou,Jílové, LI 1020  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 19 12 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  6:52  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 18 13 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 17 14 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 16 15 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 15 17 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 11 20 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 10 21 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 9 22 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 8 23 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 7 24 km Liberec,,Kamenická LI 0001  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 6 25 km Liberec,Rochlice, LI 0001  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 5 25 km Liberec,,Mostecká LI 0001  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 26 km Liberec,,Čechova LI 0001  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 27 km Liberec,,Košická LI 0001  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 2 28 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště B) LI 0001  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 30 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  7:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,