DETAIL spoje: 540340 / 8

Základní informace:

Linka: 540340IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Turnov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 33 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 3001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 29 1 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58662 28 3 km Ohrazenice,,prům.zóna SM 3001  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 24 6 km Paceřice,, LI 3029  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 23 6 km Paceřice,Husa,hl.sil. LI 3029  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25757 22 7 km Paceřice,,Rohanka LI 3029  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42495 21 8 km Žďárek,Hvězda, LI 3013  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42496 20 9 km Žďárek,,obec LI 3013  7:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9071 19 11 km Hodkovice n.Mohelkou,Jílové, LI 1020  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 18 13 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  7:54  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9068 17 14 km Hodkovice n.Mohelkou,,křiž. LI 1020  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9072 16 15 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,dol.ves LI 1020  7:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9073 15 16 km Hodkovice n.Mohelkou,Záskalí,hor.ves LI 1020  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47430 14 18 km Jeřmanice,,Javorník LI 0011  8:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5934 10 21 km Dlouhý Most,,U tří lip LI 0011  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5932 9 22 km Dlouhý Most,,dol.ves LI 0011  8:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18216 8 23 km Liberec,Vesec,rozc.Minkovice LI 0001  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 7 24 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 6 25 km Liberec,,Kamenická LI 0001  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 5 26 km Liberec,Rochlice, LI 0001  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 4 27 km Liberec,,Čechova LI 0001  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 3 28 km Liberec,,Košická LI 0001  8:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 29 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0001  8:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,