DETAIL spoje: 540360 / 104

Základní informace:

Linka: 540360IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Mladá Boleslav
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21373 32 0 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 12) MB 3101  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15434 29 4 km Kosmonosy,,nemocnice MB 3102  8:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 307 28 7 km Bakov n.Jiz.,,Pražská MB 3108  8:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 27 13 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21579 26 15 km Mnichovo Hradiště,Hoškovice, MB 3104  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3151 25 18 km Březina,, MB 3105  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 24 21 km Loukov,,žel.st. MB 3106  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 23 23 km Svijany,,na nájezdu (stanoviště 1) LI 3019  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 21 30 km Paceřice,, (stanoviště 1) LI 3029  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 20 31 km Paceřice,Husa,hl.sil. (stanoviště 1) LI 3029 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25757 19 31 km Paceřice,,Rohanka LI 3029  8:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42495 18 32 km Žďárek,Hvězda, LI 3013  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 17 37 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  8:54  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 15 47 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 14 48 km Liberec,,Kamenická LI 0001  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 13 49 km Liberec,Rochlice, LI 0001  9:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 11 50 km Liberec,,Čechova LI 0001  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 10 51 km Liberec,,Košická LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 9 52 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště B) LI 0001  9:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 54 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0001  9:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v sobotu,
- jede také 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020