DETAIL spoje: 540360 / 15

Základní informace:

Linka: 540360IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Mladá Boleslav
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 20) LI 0001 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 10 1 km Liberec,,Košická LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 11 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 13 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 14 4 km Liberec,,Kamenická LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 15 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 17 14 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 17:59 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 20 20 km Paceřice,Husa,hl.sil. LI 3029 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 21 21 km Paceřice,, LI 3029 18:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 23 28 km Svijany,,na nájezdu LI 3019 18:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 24 30 km Loukov,,žel.st. MB 3106 18:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3151 25 33 km Březina,, MB 3105 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21579 26 36 km Mnichovo Hradiště,Hoškovice, MB 3104 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 27 38 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 18:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 307 28 44 km Bakov n.Jiz.,,Pražská MB 3108 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15434 29 48 km Kosmonosy,,nemocnice MB 3102 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 32 51 km Mladá Boleslav,,Aut.st. MB 3101 18:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018