DETAIL spoje: 540360 / 21

Základní informace:

Linka: 540360IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Mladá Boleslav
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 20) LI 0001  4:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 2 2 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  4:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51957 3 3 km Liberec,Pavlovice,stadion LI 0001  4:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51958 4 3 km Liberec,,Jiráskova LI 0001  4:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 5 4 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 6 5 km Liberec,,U Jelena LI 0001  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 7 6 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 8 7 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 9 7 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 10 8 km Liberec,,Košická LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 11 9 km Liberec,,Čechova LI 0001  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 13 10 km Liberec,Rochlice, LI 0001  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 14 11 km Liberec,,Kamenická LI 0001  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 15 12 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 17 22 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  4:55  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 20 28 km Paceřice,Husa,hl.sil. (stanoviště 2) LI 3029  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 21 28 km Paceřice,, (stanoviště 2) LI 3029  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47568 22 35 km Příšovice,,hl.sil. (stanoviště 1) LI 3026  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21407 30 56 km Mladá Boleslav,,Zalužany ŠKODA MB 3101  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21384 31 58 km Mladá Boleslav,,Nový hřbitov MB 3101  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 32 59 km Mladá Boleslav,,aut.st. MB 3101  5:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 28.12.2020 do 31.12.2020