DETAIL spoje: 540360 / 5

Základní informace:

Linka: 540360IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Mladá Boleslav
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 20) LI 0001  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 10 1 km Liberec,,Košická LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 11 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 13 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 14 4 km Liberec,,Kamenická LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 15 5 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001  9:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13025 16 10 km Jeřmanice,,hl.sil. LI 0011  9:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 17 15 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  9:59 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 20 21 km Paceřice,Husa,hl.sil. (stanoviště 2) LI 3029 10:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 21 21 km Paceřice,, (stanoviště 2) LI 3029 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 23 28 km Svijany,,na nájezdu (stanoviště 2) LI 3019 10:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 24 31 km Loukov,,žel.st. MB 3106 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3151 25 34 km Březina,, MB 3105 10:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21579 26 37 km Mnichovo Hradiště,Hoškovice, MB 3104 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 27 39 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 10:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 307 28 45 km Bakov n.Jiz.,,Pražská MB 3108 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15434 29 49 km Kosmonosy,,nemocnice MB 3102 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21373 32 52 km Mladá Boleslav,,Aut.st. MB 3101 10:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,