DETAIL spoje: 540360 / 8

Základní informace:

Linka: 540360IDOS
Název: Liberec-Hodkovice nad Mohelkou-Mladá Boleslav
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 21373 32 0 km Mladá Boleslav,,Aut.st. (stanoviště 12) MB 3101 11:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15434 29 4 km Kosmonosy,,nemocnice MB 3102 11:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 307 28 7 km Bakov n.Jiz.,,Pražská MB 3108 11:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21572 27 13 km Mnichovo Hradiště,,zdrav.stř. MB 3103 11:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21579 26 15 km Mnichovo Hradiště,Hoškovice, MB 3104 11:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3151 25 18 km Březina,, MB 3105 11:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19342 24 21 km Loukov,,žel.st. MB 3106 11:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 34335 23 23 km Svijany,,na nájezdu LI 3019 11:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47568 22 24 km Příšovice,,hl.sil. LI 3026 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25756 21 31 km Paceřice,, LI 3029 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25758 20 31 km Paceřice,Husa,hl.sil. LI 3029 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 25757 19 32 km Paceřice,,Rohanka LI 3029 11:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42495 18 33 km Žďárek,Hvězda, LI 3013 11:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 17 37 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 11:54 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13025 16 42 km Jeřmanice,,hl.sil. LI 0011 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47497 15 47 km Liberec,Doubí,pošta LI 0001 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18166 14 48 km Liberec,,Kamenická LI 0001 12:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 13 49 km Liberec,Rochlice, LI 0001 12:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 11 50 km Liberec,,Čechova LI 0001 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 10 51 km Liberec,,Košická LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 9 52 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště B) LI 0001 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 54 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 0001 12:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,