DETAIL spoje: 540370 / 105

Základní informace:

Linka: 540370IDOS
Název: Liberec-Turnov-Jičín-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 5) LI 0001 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 3 13 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 25 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 5) SM 3001 15:52 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 7 27 km Turnov,,u masny (stanoviště 1) SM 3001 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 8 31 km Karlovice,Sedmihorky, (stanoviště 2) SM 3038 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 9 33 km Karlovice,Radvánovice, (stanoviště 2) SM 3041 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 10 34 km Hrubá Skála,Hnanice, (stanoviště 1) SM 3041 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 11 35 km Hrubá Skála,Borek, (stanoviště 1) SM 3041 16:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 12 36 km Ktová,,Pyrám (stanoviště 2) SM 3036 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 13 37 km Ktová,, (stanoviště 1) SM 3036 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 14 39 km Újezd p.Tr.,,křiž. JC 3206 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 15 42 km Libuň,, JC 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 16 44 km Kněžnice,, JC 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 17 45 km Jinolice,,žel.přejezd JC 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 18 46 km Podůlší,, JC 16:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 19 51 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 9) JC 16:30 16:35 IDOS
27174 20 65 km Podhorní Újezd,Vojice,odb. JC | IDOS
27171 21 66 km Podhorní Újezd,,host. JC | IDOS
25499 22 68 km Ostroměř,, JC 16:50 IDOS
9275 23 70 km Holovousy,, JC | IDOS
50338 24 75 km Hořice,,aut.nádr. (stanoviště 2) JC 17:00 IDOS
21197 25 79 km Milovice,,motorest JC | IDOS
33224 26 82 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
30921 27 85 km Sadová,, HK | IDOS
5259 28 88 km Všestary,Lípa,st.sil. HK | IDOS
54483 29 99 km Hradec Králové,,Terminál HD HK 17:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede 24.12.2019, 10.4.2020, 1.5.2020, 8.5.2020, 28.10.2020