DETAIL spoje: 540370 / 107

Základní informace:

Linka: 540370IDOS
Název: Liberec-Turnov-Jičín-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 5) LI 0001  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 2 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 3 16 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 28 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 5) SM 3001  9:52  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 7 29 km Turnov,,u masny (stanoviště 1) SM 3001  9:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 8 34 km Karlovice,Sedmihorky, (stanoviště 2) SM 3038 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 9 36 km Karlovice,Radvánovice, (stanoviště 2) SM 3041 10:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 10 36 km Hrubá Skála,Hnanice, (stanoviště 1) SM 3041 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 11 37 km Hrubá Skála,Borek, (stanoviště 1) SM 3041 10:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 12 39 km Ktová,,Pyrám (stanoviště 2) SM 3036 10:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 13 40 km Ktová,, (stanoviště 1) SM 3036 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 14 41 km Újezd p.Tr.,,křiž. JC 3206 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 15 44 km Libuň,, JC 10:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 16 46 km Kněžnice,, JC 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 17 48 km Jinolice,,žel.přejezd JC 10:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 18 49 km Podůlší,, JC 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 19 54 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 9) JC 10:30 10:35 IDOS
27174 20 67 km Podhorní Újezd,Vojice,odb. JC | IDOS
27171 21 68 km Podhorní Újezd,,host. JC | IDOS
25499 22 71 km Ostroměř,, JC 10:50 IDOS
9275 23 73 km Holovousy,, JC | IDOS
50338 24 77 km Hořice,,aut.nádr. (stanoviště 2) JC 11:00 IDOS
21197 25 82 km Milovice,,motorest JC | IDOS
33224 26 85 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
30921 27 88 km Sadová,, HK | IDOS
5259 28 91 km Všestary,Lípa,st.sil. HK | IDOS
54483 29 101 km Hradec Králové,,Terminál HD HK 11:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,