DETAIL spoje: 540370 / 116

Základní informace:

Linka: 540370IDOS
Název: Liberec-Turnov-Jičín-Hořice-Hradec Králové
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Turnov

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
54483 29 0 km Hradec Králové,,Terminál HD (stanoviště J3) HK 17:35 IDOS
5259 28 10 km Všestary,Lípa,st.sil. HK | IDOS
30921 27 13 km Sadová,, HK | IDOS
33224 26 16 km Stračov,Klenice, HK | IDOS
21197 25 19 km Milovice,,motorest JC | IDOS
50338 24 23 km Hořice,,aut.nádr. (stanoviště 7) JC 17:58 IDOS
9275 23 28 km Holovousy,, JC | IDOS
25499 22 30 km Ostroměř,, JC 18:05 IDOS
27171 21 32 km Podhorní Újezd,,host. JC | IDOS
27174 20 33 km Podhorní Újezd,Vojice,odb. JC | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13196 19 47 km Jičín,,aut.st. (stanoviště 11) JC 18:25 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27312 18 52 km Podůlší,, JC 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47846 17 52 km Jinolice,,žel.přejezd JC 18:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14798 16 54 km Kněžnice,, JC 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18397 15 56 km Libuň,, JC 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37601 14 59 km Újezd p.Tr.,,křiž. JC 3206 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16963 13 61 km Ktová,, (stanoviště 2) SM 3036 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 16964 12 62 km Ktová,,Pyrám (stanoviště 1) SM 3036 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10971 11 63 km Hrubá Skála,Borek, (stanoviště 2) SM 3041 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10972 10 64 km Hrubá Skála,Hnanice, (stanoviště 2) SM 3041 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14016 9 65 km Karlovice,Radvánovice, (stanoviště 1) SM 3041 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14018 8 66 km Karlovice,Sedmihorky, (stanoviště 1) SM 3038 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 7 71 km Turnov,,u masny (stanoviště 2) SM 3001 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 5 73 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001 19:02 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9067 3 85 km Hodkovice n.Mohelkou,,aut.nádr. (stanoviště 1) LI 1020 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 99 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001 19:30 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 24.12.2019