DETAIL spoje: 540380 / 1

Základní informace:

Linka: 540380IDOS
Název: Český Dub-Všelibice,Vrtky-Mnichovo Hradiště
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 0 km Český Dub,,nám. LI 0401  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 0 km Český Dub,,host. LI 0401  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 1 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40599 4 3 km Všelibice,Roveň, LI 0414  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40593 11 4 km Všelibice,,rozc.0.9 LI 0414  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40594 12 5 km Všelibice,Borek, LI 0414  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40596 13 6 km Všelibice,Malčice, LI 0415  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40600 14 7 km Všelibice,Vrtky, LI 0415  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40597 15 9 km Všelibice,Přibyslavice, LI 0415  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11623 16 11 km Chocnějovice,Ouč, MB  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11624 17 12 km Chocnějovice,Rostkov, MB  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21737 18 14 km Mohelnice n.Jiz.,Podhora, MB  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21736 19 18 km Mohelnice n.Jiz.,, MB  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21577 20 21 km Mnichovo Hradiště,Hněvousice, MB  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21570 21 23 km Mnichovo Hradiště,,nám. (stanoviště B) MB 3103  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21573 22 24 km Mnichovo Hradiště,,dopravní terminál (stanoviště 1) MB 3103  5:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,