DETAIL spoje: 540380 / 10

Základní informace:

Linka: 540380IDOS
Název: Český Dub-Všelibice,Vrtky-Mnichovo Hradiště
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40600 14 0 km Všelibice,Vrtky, LI 0415 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40596 13 1 km Všelibice,Malčice, LI 0415 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40594 12 2 km Všelibice,Borek, LI 0414 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40593 11 3 km Všelibice,,rozc.0.9 LI 0414 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40599 4 4 km Všelibice,Roveň, LI 0414 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 6 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 7 km Český Dub,,host. LI 0401 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 8 km Český Dub,,nám. LI 0401 15:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021