DETAIL spoje: 540380 / 13

Základní informace:

Linka: 540380IDOS
Název: Český Dub-Všelibice,Vrtky-Mnichovo Hradiště
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 0 km Český Dub,,nám. LI 0401 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 0 km Český Dub,,host. LI 0401 16:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 1 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40599 4 3 km Všelibice,Roveň, LI 0414 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40593 11 4 km Všelibice,,rozc.0.9 LI 0414 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40594 12 5 km Všelibice,Borek, LI 0414 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40596 13 6 km Všelibice,Malčice, LI 0415 16:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40600 14 7 km Všelibice,Vrtky, LI 0415 16:55 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40597 15 9 km Všelibice,Přibyslavice, LI 0415 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11623 16 11 km Chocnějovice,Ouč, MB 17:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11624 17 12 km Chocnějovice,Rostkov, MB 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21737 18 14 km Mohelnice n.Jiz.,Podhora, MB 17:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21736 19 18 km Mohelnice n.Jiz.,, MB 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21577 20 21 km Mnichovo Hradiště,Hněvousice, MB 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21570 21 23 km Mnichovo Hradiště,,nám. (stanoviště B) MB 3103 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21573 22 24 km Mnichovo Hradiště,,dopravní terminál (stanoviště 1) MB 3103 17:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2020