DETAIL spoje: 540380 / 14

Základní informace:

Linka: 540380IDOS
Název: Český Dub-Všelibice,Vrtky-Mnichovo Hradiště
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40600 14 0 km Všelibice,Vrtky, LI 0415 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40596 13 1 km Všelibice,Malčice, LI 0415 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40594 12 2 km Všelibice,Borek, LI 0414 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40593 11 3 km Všelibice,,rozc.0.9 LI 0414 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40599 4 4 km Všelibice,Roveň, LI 0414 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4951 3 6 km Český Dub,Kněžičky,rozc.0.5 LI 0401 16:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4944 2 7 km Český Dub,,host. LI 0401 16:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 8 km Český Dub,,nám. LI 0401 16:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,