DETAIL spoje: 540380 / 9

Základní informace:

Linka: 540380IDOS
Název: Český Dub-Všelibice,Vrtky-Mnichovo Hradiště
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4945 1 0 km Český Dub,,nám. LI 0401 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4947 5 1 km Český Dub,,Severka LI 0401 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4954 6 2 km Český Dub,Loukovičky, LI 0401 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4949 7 3 km Český Dub,Bohumileč, LI 0405 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4953 8 4 km Český Dub,Libíč, LI 0405 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40595 9 6 km Všelibice,Březová, LI 0405 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49207 10 7 km Všelibice,Borek,křiž. LI 0414 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40594 12 8 km Všelibice,Borek, LI 0414 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40596 13 9 km Všelibice,Malčice, LI 0415 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40600 14 11 km Všelibice,Vrtky, LI 0415 14:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021