DETAIL spoje: 540392 / 101

Základní informace:

Linka: 540392IDOS
Název: Liberec-Turnov-Vyskeř-Sobotka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 13) LI 0001  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 25 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště Z) SM 3001  8:25  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 3 26 km Turnov,,u masny (stanoviště 1) SM 3001  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64328 4 27 km Turnov,,Maškova zahrada (stanoviště 1) SM 3001  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37131 5 27 km Turnov,,žel.zast. (stanoviště 1) SM 3001  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37141 6 28 km Turnov,Mašov, (stanoviště 2) SM 3001  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37110 7 29 km Turnov,,Kadeřavec (stanoviště 2) SM 3001  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21694 8 30 km Modřišice,,Podhájí (stanoviště 2) SM 3031  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40622 9 31 km Všeň,Malá Strana, (stanoviště 2) SM 3015  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40619 10 32 km Všeň,,ObÚ (stanoviště 1) SM 3015  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40621 11 32 km Všeň,Hrubá Strana, (stanoviště 2) SM 3015  8:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40620 12 33 km Všeň,Dvůr Borčice,rozc. (stanoviště 2) SM 3015  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24733 13 34 km Olešnice,, (stanoviště 2) SM 3030  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40756 14 35 km Vyskeř,Skalany,odb. (stanoviště 1) SM 3014  8:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40755 15 37 km Vyskeř,Poddoubí,Vysoké kolo mlýn (stanoviště 1) SM 3014  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40754 16 37 km Vyskeř,Poddoubí, (stanoviště 2) SM 3014  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40752 17 39 km Vyskeř,, (stanoviště 1) SM 3014  8:54  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49211 18 43 km Vyskeř,,Pleskotský Mlýn (stanoviště 1) SM 3014  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49410 19 46 km Libošovice,,horní JC 3048  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 20 46 km Libošovice,,náves JC 3048  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 21 47 km Libošovice,Nepřívěc, JC 3048  9:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 22 48 km Libošovice,Vesec u Sobotky,rozc. JC 3048  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18368 23 48 km Libošovice,Vesec u Sobotky, JC 3048  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18364 24 50 km Libošovice,Podkost,hrad Kost JC 3048  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49185 25 53 km Sobotka,,koupaliště JC 3049  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 26 54 km Sobotka,,nám. JC 3049  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49184 27 55 km Sobotka,,žel.st. JC 3049  9:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- jede od 1.7.2021 do 31.8.2021