DETAIL spoje: 540392 / 102

Základní informace:

Linka: 540392IDOS
Název: Liberec-Turnov-Vyskeř-Sobotka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 49184 27 0 km Sobotka,,žel.st. JC 3049  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 26 1 km Sobotka,,nám. JC 3049  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49185 25 2 km Sobotka,,koupaliště JC 3049  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 22 3 km Libošovice,Vesec u Sobotky,rozc. JC 3048  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 21 3 km Libošovice,Nepřívěc, JC 3048  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 20 4 km Libošovice,,náves JC 3048  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49410 19 5 km Libošovice,,horní JC 3048  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49211 18 8 km Vyskeř,,Pleskotský Mlýn (stanoviště 1) SM 3014  9:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40752 17 11 km Vyskeř,, (stanoviště 1) SM 3014  9:54  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40754 16 13 km Vyskeř,Poddoubí, (stanoviště 1) SM 3014  9:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40755 15 14 km Vyskeř,Poddoubí,Vysoké kolo mlýn (stanoviště 2) SM 3014 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40756 14 15 km Vyskeř,Skalany,odb. (stanoviště 2) SM 3014 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24733 13 16 km Olešnice,, (stanoviště 1) SM 3030 10:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40620 12 17 km Všeň,Dvůr Borčice,rozc. (stanoviště 1) SM 3015 10:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40621 11 18 km Všeň,Hrubá Strana, (stanoviště 1) SM 3015 10:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40619 10 18 km Všeň,,ObÚ (stanoviště 2) SM 3015 10:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40622 9 19 km Všeň,Malá Strana, (stanoviště 1) SM 3015 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21694 8 20 km Modřišice,,Podhájí (stanoviště 1) SM 3031 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37110 7 22 km Turnov,,Kadeřavec (stanoviště 1) SM 3001 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37141 6 22 km Turnov,Mašov, (stanoviště 1) SM 3001 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37131 5 23 km Turnov,,žel.zast. (stanoviště 2) SM 3001 10:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64328 4 23 km Turnov,,Maškova zahrada (stanoviště 2) SM 3001 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 3 24 km Turnov,,u masny (stanoviště 2) SM 3001 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 25 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001 10:24 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- jede od 1.7.2021 do 31.8.2021