DETAIL spoje: 540392 / 106

Základní informace:

Linka: 540392IDOS
Název: Liberec-Turnov-Vyskeř-Sobotka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 49184 27 0 km Sobotka,,žel.st. JC 3049 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 26 1 km Sobotka,,nám. JC 3049 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49185 25 2 km Sobotka,,koupaliště JC 3049 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18364 24 5 km Libošovice,Podkost,hrad Kost JC 3048 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18368 23 7 km Libošovice,Vesec u Sobotky, JC 3048 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 22 7 km Libošovice,Vesec u Sobotky,rozc. JC 3048 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 21 8 km Libošovice,Nepřívěc, JC 3048 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 20 8 km Libošovice,,náves JC 3048 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49410 19 9 km Libošovice,,horní JC 3048 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49211 18 12 km Vyskeř,,Pleskotský Mlýn (stanoviště 1) SM 3014 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40752 17 16 km Vyskeř,, (stanoviště 1) SM 3014 14:59 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40754 16 17 km Vyskeř,Poddoubí, (stanoviště 1) SM 3014 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40755 15 18 km Vyskeř,Poddoubí,Vysoké kolo mlýn (stanoviště 2) SM 3014 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40756 14 19 km Vyskeř,Skalany,odb. (stanoviště 2) SM 3014 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24733 13 20 km Olešnice,, (stanoviště 1) SM 3030 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40620 12 21 km Všeň,Dvůr Borčice,rozc. (stanoviště 1) SM 3015 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40621 11 23 km Všeň,Hrubá Strana, (stanoviště 1) SM 3015 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40619 10 23 km Všeň,,ObÚ (stanoviště 2) SM 3015 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40622 9 23 km Všeň,Malá Strana, (stanoviště 1) SM 3015 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21694 8 25 km Modřišice,,Podhájí (stanoviště 1) SM 3031 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37110 7 26 km Turnov,,Kadeřavec (stanoviště 1) SM 3001 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37141 6 26 km Turnov,Mašov, (stanoviště 1) SM 3001 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37131 5 27 km Turnov,,žel.zast. (stanoviště 2) SM 3001 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 3 28 km Turnov,,u masny (stanoviště 2) SM 3001 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 30 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 6) SM 3001 15:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- jede od 1.7.2021 do 31.8.2021