DETAIL spoje: 540392 / 5

Základní informace:

Linka: 540392IDOS
Název: Liberec-Turnov-Vyskeř-Sobotka
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 58512 2 0 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště Z) SM 3001 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 3 1 km Turnov,,u masny (stanoviště 1) SM 3001 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64328 4 2 km Turnov,,Maškova zahrada (stanoviště 1) SM 3001 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37131 5 2 km Turnov,,žel.zast. (stanoviště 1) SM 3001 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37141 6 3 km Turnov,Mašov, (stanoviště 2) SM 3001 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37110 7 4 km Turnov,,Kadeřavec (stanoviště 2) SM 3001 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 21694 8 5 km Modřišice,,Podhájí (stanoviště 2) SM 3031 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40622 9 6 km Všeň,Malá Strana, (stanoviště 2) SM 3015 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40619 10 7 km Všeň,,ObÚ (stanoviště 1) SM 3015 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40621 11 7 km Všeň,Hrubá Strana, (stanoviště 2) SM 3015 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40620 12 8 km Všeň,Dvůr Borčice,rozc. (stanoviště 2) SM 3015 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 24733 13 9 km Olešnice,, (stanoviště 2) SM 3030 13:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40756 14 10 km Vyskeř,Skalany,odb. (stanoviště 1) SM 3014 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40755 15 11 km Vyskeř,Poddoubí,Vysoké kolo mlýn (stanoviště 1) SM 3014 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40754 16 12 km Vyskeř,Poddoubí, (stanoviště 2) SM 3014 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40752 17 14 km Vyskeř,, (stanoviště 1) SM 3014 13:59 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49211 18 17 km Vyskeř,,Pleskotský Mlýn (stanoviště 1) SM 3014 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49410 19 20 km Libošovice,,horní JC 3048 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18361 20 21 km Libošovice,,náves JC 3048 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18363 21 22 km Libošovice,Nepřívěc, JC 3048 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18369 22 23 km Libošovice,Vesec u Sobotky,rozc. JC 3048 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49185 25 23 km Sobotka,,koupaliště JC 3049 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32435 26 24 km Sobotka,,nám. JC 3049 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49184 27 25 km Sobotka,,žel.st. JC 3049 14:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pátek,
- jede od 1.7.2021 do 31.8.2021