DETAIL spoje: 540449 / 102

Základní informace:

Linka: 540449IDOS
Název: Jablonné v Podještědí-Cvikov-Sloup v Čechách-Nové Zákupy-Velenice
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 55857 37 0 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 33 1 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 32 2 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 31 3 km Zákupy,,nám. CL 2113  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 30 4 km Zákupy,,žel.st. CL 2113  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 28 7 km Česká Lípa,Dobranov,střed CL 2001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 27 7 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 26 9 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 25 9 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 24 10 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 23 11 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 22 12 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 21 13 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 20 14 km Sloup v Čechách,, CL 4004  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32126 19 15 km Sloup v Čechách,,ÚSP CL 4004 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 18 15 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20570 17 17 km Radvanec,Maxov, CL 4004  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45728 16 20 km Cvikov,,u hřbitova CL 2301  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 15 21 km Cvikov,,aut.st. CL 2301  6:58 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,