DETAIL spoje: 540449 / 107

Základní informace:

Linka: 540449IDOS
Název: Jablonné v Podještědí-Cvikov-Sloup v Čechách-Nové Zákupy-Velenice
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4081 15 0 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45728 16 1 km Cvikov,,u hřbitova CL 2301 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20570 17 4 km Radvanec,Maxov, CL 4004 21:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 18 5 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004 21:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32126 19 6 km Sloup v Čechách,,ÚSP CL 4004 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 20 6 km Sloup v Čechách,, CL 4004 21:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 21 7 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007 21:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 22 9 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 23 10 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007 21:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 24 11 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007 21:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 25 11 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 26 12 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001 21:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 27 14 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001 21:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 28 14 km Česká Lípa,Dobranov,střed CL 2001 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53517 29 14 km Česká Lípa,,Dobranovský potok CL 2001 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 30 17 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 21:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 31 18 km Zákupy,,nám. CL 2113 21:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 32 19 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 21:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 33 20 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 21:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 37 21 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 21:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede od 23.12.2018 do 1.1.2019, od 19.4.2019 do 21.4.2019, od 5.7.2019 do 6.7.2019, 28.9.2019, 27.10.2019