DETAIL spoje: 540449 / 3

Základní informace:

Linka: 540449IDOS
Název: Jablonné v Podještědí-Cvikov-Sloup v Čechách-Nové Zákupy-Velenice
Dopravce: COMPAG CZ s.r.o.
V Lukách 95/IV, 471 24 Mimoň

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12485 5 0 km Jablonné v Podj.,,žel.st. LI 0301 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12484 6 1 km Jablonné v Podj.,,Zdisl.z Lemberka LI 0301 12:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17089 10 4 km Kunratice u Cvikova,,domky CL 2303 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17092 11 6 km Kunratice u Cvikova,,Polní domky CL 2303 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 17094 12 8 km Kunratice u Cvikova,,rest. CL 2303 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7163 13 10 km Cvikov,Drnovec, CL 2301 12:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4086 14 10 km Cvikov,,vodojem CL 2301 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4081 15 11 km Cvikov,,aut.st. CL 2301 12:55 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45728 16 12 km Cvikov,,u hřbitova CL 2301 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20570 17 15 km Radvanec,Maxov, CL 4004 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32125 18 16 km Sloup v Čechách,,rozc.Radvanec CL 4004 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32126 19 17 km Sloup v Čechách,,ÚSP CL 4004 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32123 20 17 km Sloup v Čechách,, CL 4004 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3489 21 18 km Nový Bor,Bukovany,7 trpaslíků CL 4007 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26561 22 20 km Nový Bor,Pihel,dol. CL 4007 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3488 23 21 km Nový Bor,Bukovany, CL 4007 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 3490 24 22 km Nový Bor,Bukovany,u statku CL 4007 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26596 25 22 km Česká Lípa,Písečná,odb.Šidlov CL 2001 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26595 26 23 km Česká Lípa,Písečná, CL 2001 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5977 27 25 km Česká Lípa,Dobranov,sever CL 2001 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 28 25 km Česká Lípa,Dobranov,střed CL 2001 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53517 29 25 km Česká Lípa,,Dobranovský potok CL 2001 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41393 30 28 km Zákupy,,žel.st. CL 2113 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41389 31 29 km Zákupy,,nám. CL 2113 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41390 32 30 km Zákupy,,rozc.Kamenice CL 2113 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41391 33 31 km Zákupy,,rozc.Velenice CL 2113 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55857 37 32 km Zákupy,,Nové Zákupy sídl. CL 2113 13:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,